2019.06.17

Jestem trenerem specjalizującym się w Zarządzaniu Projektami i Inżynierią Oprogramowania.

Umiejętności niezbędne do efektywnego prowadzenia szkoleń nabyłam w Szkole Trenerów Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego w 2009 roku. Są to umiejętności na czwartym poziomie kompetencji » zgodnie z opracowanym przez Wszechnicę Uniwersytetu Jagiellońskiego profilem kompetencji trenerskich dostosowanym do Europejskich Ram Kwalifikacji.
Umiejętności merytoryczne są konsekwencją mojego wykształcenia – jestem absolwentką Wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego kierunek informatyka – oraz doświadczenia zdobywanego przez lata pracy, uwiarygodnionego specjalistycznymi kursami i studiami.
Pracowałam jako informatyk-programista, analityk, szef zespołów programistycznych. Najpierw w firmach zajmujących się wytwarzaniem oprogramowania, później w dużej korporacji.
Zdobyłam doświadczenie w przygotowaniu i prowadzeniu projektów. Zajmowałam się planowaniem, sporządzaniem budżetów i harmonogramów prac, negocjowaniem warunków zakupu komponentów technicznych i całością prac związanych z nadzorowaniem i monitorowaniem realizacji przedsięwzięć. Budowałam zespół i nim zarządzałam, motywowałam do wspólnych działań, jak i poszczególnych jego członków do własnego rozwoju.

Uznalam, że kluczem do sukcesu przedsięwzięcia jest wiedza o metodycznym zarządzaniu projektami.

Zainteresowanie formalnymi metodami zarządzania projektami uwiarygodniłam kończąc studia podyplomowe „Metodyka i Psychologia Zarządzania Projektami” w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej.

Jestem certyfikowanym kierownikiem projektów. Posiadam certyfikaty:
Z zakresu inżynierii oprogramowania posiadam certyfikaty:
Jestem dyplomowanym Trenerem SPMP », w Zarządzaniu Projektami
Oraz – w zakresie Inżynierii Oprogramowania – Akredytowanym Trenerem Kursu „ISTQB Certyfikowany Tester – Poziom Podstawowy” oraz „ISTQB Certyfikowany Tester – Poziom Zaawansowany” »
Obecnie zajmuję się projektowaniem i prowadzeniem szkoleń dotyczących zagadnień zarządzania projektami oraz inżynierii oprogramowania (zarządzanie wymaganiami, zarządzanie procesem testowym).